Energia dla domu

Energia
Gaz
Energia

ENERGIA ELEKTRYCZNA

Martwią Cię coraz wyższe rachunki za prąd? Chciałbyś oszczędzić na obowiązkowych wydatkach z domowego budżetu? Mamy korzystną ofertę, która na stałe pozwoli obniżyć Twoje rachunki. Pieniądze, które zyskasz w ten sposób, możesz przeznaczyć na swoje przyjemności.

CO CI OFERUJEMY?


Opłaty za realne
zużycie

U nas płacisz wyłącznie za prąd, który realnie zużyłeś, a nie za niejasne prognozy. Gwarantujemy stabilne koszty i konkurencyjne ceny energii. Jasność w kwestii wydatków na energię, pozwoli Ci oszacować, ile środków zostaje Ci na inne cele i spokojnie nimi gospodarować. U nas niczym Cię nie zaskoczymy.

Stałe warunki
umowy

Chociaż coraz częściej słychać o kolejnych podwyżkach za energię, które czekają nas w kolejnych latach, nie musisz trwać w niepewności i z niepokojem spoglądać na rachunek. Gwarantujemy stałe warunki umowy do 2022 roku lub niezmienną ofertę na cały czas jej trwania. Ty wybierasz, my dbamy o Twój spokój.

Proste
rozwiązanie

Żeby cieszyć się niższymi cenami prądu, wystarczy, że podpiszesz z nami umowę. Nie musisz nic zmieniać w instalacji, ani wzywać żadnych specjalistów. Dopełniamy formalności, podpisujemy umowę i korzystasz z nowej, tańszej taryfy dla swojego domu.

Obsługa na najwyższym
poziomie

Nasi konsultanci pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie, dopasowane do Twojego sposobu życia. Wystarczy, że skontaktujesz się z doradcą, a on przygotuje dla Ciebie optymalną ofertę i w jasny sposób opowie Ci o wszystkich warunkach.

Troska
o środowisko

Kwestie ekologiczne są dla nas bardzo ważne. Ponad 80 proc. naszego portfela stanowi energia pozyskiwana ze źródeł odnawialnych: wiatru, słońca, wody, kogeneracji, czy gazu. Korzystając z naszej oferty nie tylko zyskujesz finansowo, ale oszczędzasz też planetę dla przyszłych pokoleń.

Sprzedaż
rezerwowa

Jeśli Twój dotychczasowy dostawca energii nagle zaprzestanie działalności, jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Oferujemy przejście do nas na jasnych zasadach, po dopełnieniu prostych formalności. Zapewnimy Ci łatwą zmianę sprzedawcy, a wszystko w jak najbardziej komfortowy sposób. Nie musisz szukać w pośpiechu nowej firmy – gwarantujemy Ci spokój i konkurencyjne ceny energii.

DOKUMENTY DO POBRANIA


Oferta sprzedaży
rezerwowej
Energia Polska Sp. z o.o.
Cennik sprzedaży
rezerwowej
Energia Polska Sp. z o.o.
Cennik sprzedaży
dla klientów indywidualnych
Energia Polska Sp. z o.o.
Struktura paliw i innych nośników energii w roku 2018
Struktura paliw i innych nośników energii w roku 2019
Struktura paliw i innych nośników energii w roku 2020
Zbiór praw konsumenta energii elektrycznej
(aktualny stan prawny)
Gaz

GAZ

Użytkownicy domowi dzięki nam mogą korzystać także z gazu w konkurencyjnej cenie. Zmiana sprzedawcy to kolejny sposób na zyskanie oszczędności. Pomożemy Ci w tym – działamy na podstawie koncesji Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?


Niższa cena

Podczas gdy na świecie koszt mediów stale rośnie, my oferujemy Ci dostawy gazu według preferencyjnych stawek. Zapewniamy dostawy paliwa gazowego w dużo niższej cenie niż większość podmiotów na rynku.

Komfort
i wygoda

Wybór jednego dostawcy energii i gazu to maksymalne ułatwienie w każdym gospodarstwie domowym. Takie rozwiązanie pozwala unikać zbędnych formalności, wielu rachunków, czy niejasnych rozliczeń. Nie musisz zmieniać instalacji, urządzeń, czy też montować dodatkowych elementów. U nas otrzymasz kompleksowy pakiet świadczeń, a dzięki połączeniu usług w jeden pakiet zyskasz podwójnie.

Minimum
formalności

Z nami zmiana sprzedawcy gazu przebiegnie w przyjemnej atmosferze i bezproblemowo. Wystarczy, że podpiszesz z nami umowę i udzielisz nam pełnomocnictwa – zajmiemy się wypowiedzeniem usługi u poprzedniego dostawcy i dopełnieniem wszelkich niezbędnych formalności. A Ty otrzymasz niższe rachunki.

Obsługa na
najwyższym poziomie

Zadaniem naszych konsultantów jest dbanie o jak najkorzystniejszą ofertę dla naszych Klientów. Dla każdego odbiorcy przygotowują rozwiązania, które pozwalają na optymalne oszczędzanie. Niczym się nie martw – zadbamy o Twoje interesy i o Twój budżet domowy. Obsłużymy Cię na najwyższym poziomie.

DOKUMENTY DO POBRANIA


Taryfa1-2016
z 30 września 2016
Taryfa 2-2018
z 3 stycznia 2018
Gaz Dom_Taryfa 3-2019
z 19 kwietnia 2019
Gaz Dom_Taryfa 4 -2020 z 17 lipiec 2020
Gaz Dom_Taryfa 5 z 1 października 2021
Zbiór praw konsumenta paliwa gazowego
(aktualny stan prawny)