Uważaj na podejrzane SMS-y, w których oszuści próbują wyłudzić pieniądze lub dane osobowe.

Pamiętaj! Nie otwieraj nieznanych linków i nie wpłacaj pieniędzy na numer konta przekazywany w podejrzanych wiadomościach. Energia Polska nie przesyła linków do płatności w formie SMS. Informacje o swoich płatnościach możesz znaleźć na swoim koncie e-BOK.

Główny Urząd Statystyczny ostrzega przed oszustami internetowymi podszywającymi się pod GUS. Oszuści rozsyłają wiadomości elektroniczne o tytule „Obowiązek sprawozdawczy P-01” zawierające niebezpieczny załącznik, którego otworzenie powoduje zainfekowanie komputera złośliwym oprogramowaniem typu „malware”.

Prąd dla firm

Doradzamy w zakresie efektywności energetycznej.

Dostarczamy energię z odnawialnych źródeł w dobrej cenie i wystawiamy Gwarancje Pochodzenia. Z nami zyskujesz możliwość optymalizacji kosztów w obszarze energii i dokonywania ekologicznych decyzji.

Nasze polecane produkty

Rynek Dnia
Następnego

Oszczędność i elastyczność dzięki zaletom rozliczeń dynamicznych.

Dodatkowo oferujemy

Gwarancje
Pochodzenia

Certyfikat poświadczający wykorzystywanie energii z odnawialnych źródeł.

Darmowe
e-fakturowanie

Bezpłatne elektroniczne faktury i dostęp do elektronicznego Biura Klienta.

Dlaczego warto nam zaufać?

%

Niemal tyle sprzedawanej przez nas energii pochodzi z odnawialnych źródeł.

TWh

Tyle energii elektrycznej zbilansowaliśmy do tej pory.

Mamy najdłuższą koncesję na obrót energią elektryczną na rynku - aż do 2034 roku!

Tylu ekspertów z branży energetycznej z nami pracuje i dzieli się swoją wiedzą.

Aż tylu Klientów nam zaufało, a ich liczba ciągle rośnie!

Co nas wyróżnia?

Atrakcyjne stawki
i opłaty za realne zużycie

U nas płacisz wyłącznie za prąd, który realnie zużyłeś. Gwarantujemy konkurencyjne ceny energii w skali całego rynku. Wystarczy, że podpiszesz z nami umowę – nie musisz zmieniać swojej instalacji, ani wzywać specjalistów. My dopełnimy niezbędnych formalności.

Uczestnik transformacji
energetycznej

Aktywnie bierzemy udział w transformacji energetycznej w Polsce. Obserwujemy trendy, dopasowujemy nasze produkty, a w ponad 80% dostarczamy energię z odnawialnych źródeł, potwierdzoną Gwarancjami Pochodzenia.

Bezpieczeństwo energetyczne

Decydując się na współpracę z nami wybierasz stabilnego i doświadczonego partnera, który gwarantuje ciągłość dostaw prądu niezależnie od warunków.

Obsługa na najwyższym poziomie

Nasi konsultanci pomogą Ci dobrać najlepszy produkt dopasowany do specyfiki działalności Twojej firmy. Dzięki zautomatyzowanemu sposobowi obsługi klienta, jesteśmy w stanie Ci pomóc i rozwiązać każdą sprawę za pomocą naszej infolinii.

Nasi Klienci nie tylko z nami oszczędzają, ale także dbają o środowisko. Nawet 100% energii z naszego portfela pochodzi z OZE! Dziękujemy za wspólne budowanie bardziej ekologicznej przyszłości polskiej energetyki!

Słońce

Wiatr

Woda

Biogaz

Kogeneracja

Jak podpisać umowę przez Internet?

Zastanawiasz się, jak to możliwe, że możesz zmienić sprzedawcę prądu bez wychodzenia z domu? Poniżej wyjaśniamy, jakie to proste!

Masz pytanie?

Nasza infolinia chętnie pomoże:

Możesz również napisać do nas:

Skontaktuj się z nami