Uważaj na podejrzane SMS-y, w których oszuści próbują wyłudzić pieniądze lub dane osobowe.

Pamiętaj! Nie otwieraj nieznanych linków i nie wpłacaj pieniędzy na numer konta przekazywany w podejrzanych wiadomościach. Energia Polska nie przesyła linków do płatności w formie SMS. Informacje o swoich płatnościach możesz znaleźć na swoim koncie e-BOK.

Główny Urząd Statystyczny ostrzega przed oszustami internetowymi podszywającymi się pod GUS. Oszuści rozsyłają wiadomości elektroniczne o tytule „Obowiązek sprawozdawczy P-01” zawierające niebezpieczny załącznik, którego otworzenie powoduje zainfekowanie komputera złośliwym oprogramowaniem typu „malware”.

Zostań naszym Partnerem Handlowym

Zajmujesz się pośrednictwem sprzedaży energii elektrycznej?

Jesteśmy sprzedawcą w 100% z polskim kapitałem zakładowym, będącym liderem transformacji energetycznej w Polsce. Poszukujemy Partnerów Handlowych do współpracy na terenie całej Polski.

Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się dlaczego warto z nami pracować.

Udział paliw w naszym portfelu opiera się prawie w 100% o OZE – to znaczący benefit dla Klienta końcowego.

Zapewniamy bardzo dobrą komunikację w zakresie obsługi przedsprzedażowej i posprzedażowej – pomagamy w wypełnianiu umów, informujemy o potrzebnych dokumentach. Oprócz tego gwarantujemy pomoc działu Wsparcia Partnerów Handlowych.

Zapewniamy elastyczność w zakresie warunków do Klienta końcowego. Mamy też dobrze zorganizowany back office posprzedażowy.

Gwarantujemy ekspresową komunikację w zakresie wycen indywidualnych oraz szybką decyzyjność, dzięki bezpośredniemu kontaktowi z osobami zarządzającymi sprzedażą.

Dlaczego warto nam zaufać?

%

Prawie tyle sprzedawanej energii pochodzi z odnawialnych źródeł

TWh

Tyle energii elektrycznej zbilansowaliśmy do tej pory

Mamy najdłuższą koncesję na obrót energią elektryczną na rynku - aż do 2034 roku!

Tylu ekspertów z branży energetycznej z nami pracuje i dzieli się swoją wiedzą

Aż tylu Klientów nam zaufało, a ich liczba ciągle rośnie!


Z 300 Partnerami Handlowymi na terenie całej Polski współpracowaliśmy i współpracujemy do tej pory

Chcesz do nich dołączyć?

Dowiedz się więcej o ofercie współpracy, kontaktując się z naszą Dyrektor Sieci Sprzedaży – Joanną Brylińską: j.brylinska@energiapolska.com.pl