Uważaj na podejrzane SMS-y, w których oszuści próbują wyłudzić pieniądze lub dane osobowe.

Pamiętaj! Nie otwieraj nieznanych linków i nie wpłacaj pieniędzy na numer konta przekazywany w podejrzanych wiadomościach. Energia Polska nie przesyła linków do płatności w formie SMS. Informacje o swoich płatnościach możesz znaleźć na swoim koncie e-BOK.

Główny Urząd Statystyczny ostrzega przed oszustami internetowymi podszywającymi się pod GUS. Oszuści rozsyłają wiadomości elektroniczne o tytule „Obowiązek sprawozdawczy P-01” zawierające niebezpieczny załącznik, którego otworzenie powoduje zainfekowanie komputera złośliwym oprogramowaniem typu „malware”.

O programie

Firma zasilana zieloną energią - oferta dla Ciebie lub Twojego klienta

Rozwój odpowiedzialnej energetyki od zawsze był priorytetem Energii Polskiej. Dobra Energia w Dobrej Cenie – to nasze motto. Dziś niesiemy tę ideę jeszcze dalej, dlatego stworzyliśmy program „Firma zasilana Zieloną Energią”.
Prowadzenie biznesu w skuteczny i odpowiedzialny sposób nie musi być trudne. Wystarczy dołączyć do grona klientów Energia Polska.

Przewaga konkurencyjna

73% konsumentów deklaruje, że kupi produkt ekologiczny nawet jeśli będzie droższy od pozostałych w tej samej kategorii.

Pakiet Promocyjny

Dla każdego Klienta biorącego udział w programie Energia Polska przygotuje spersonalizowany pakiet promocyjny.

Czynnik motywujący dla Pracowników

Certyfikat to dobry sposób na przyciąganie i utrzymywanie zaangażowanych pracowników, którym zależy na trosce o środowisko.

Certyfikat Gwarancji Pochodzenia

Dla Klienta, który przystąpi do programu, Energia Polska przyzna certyfikat gwarancji pochodzenia, wystawiany przez Towarową Giełdę Energii.

Szansa na pozyskanie nowych Klientów i Partnerów

Posiadając certyfikat „Firma zasilana Zieloną Energią” łatwiej nawiążesz nowe relacje biznesowe z tymi, dla których odpowiedzialna przedsiębiorczość jest ważna.

Masz pytanie?

Nasza infolinia chętnie pomoże:

Możesz również napisać do nas:

Skontaktuj się z nami