O programie

Firma zasilana zieloną energią - oferta dla Ciebie lub Twojego klienta

Rozwój odpowiedzialnej energetyki od zawsze był priorytetem Energii Polskiej. Dobra Energia w Dobrej Cenie – to nasze motto. Dziś niesiemy tę ideę jeszcze dalej, dlatego stworzyliśmy program „Firma zasilana Zieloną Energią”.
Prowadzenie biznesu w skuteczny i odpowiedzialny sposób nie musi być trudne. Wystarczy dołączyć do grona klientów Energia Polska.

Przewaga konkurencyjna

73% konsumentów deklaruje, że kupi produkt ekologiczny nawet jeśli będzie droższy od pozostałych w tej samej kategorii.

Pakiet Promocyjny

Dla każdego Klienta biorącego udział w programie Energia Polska przygotuje spersonalizowany pakiet promocyjny.

Czynnik motywujący dla Pracowników

Certyfikat to dobry sposób na przyciąganie i utrzymywanie zaangażowanych pracowników, którym zależy na trosce o środowisko.

Certyfikat Gwarancji Pochodzenia

Dla Klienta, który przystąpi do programu, Energia Polska przyzna certyfikat gwarancji pochodzenia, wystawiany przez Towarową Giełdę Energii.

Szansa na pozyskanie nowych Klientów i Partnerów

Posiadając certyfikat „Firma zasilana Zieloną Energią” łatwiej nawiążesz nowe relacje biznesowe z tymi, dla których odpowiedzialna przedsiębiorczość jest ważna.

Masz pytanie?

Nasza infolinia chętnie pomoże:

Możesz również napisać do nas:

Skontaktuj się z nami

    Używamy plików cookies i podobnych technologii, m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.