Uważaj na podejrzane SMS-y, w których oszuści próbują wyłudzić pieniądze lub dane osobowe.

Pamiętaj! Nie otwieraj nieznanych linków i nie wpłacaj pieniędzy na numer konta przekazywany w podejrzanych wiadomościach. Energia Polska nie przesyła linków do płatności w formie SMS. Informacje o swoich płatnościach możesz znaleźć na swoim koncie e-BOK.

Główny Urząd Statystyczny ostrzega przed oszustami internetowymi podszywającymi się pod GUS. Oszuści rozsyłają wiadomości elektroniczne o tytule „Obowiązek sprawozdawczy P-01” zawierające niebezpieczny załącznik, którego otworzenie powoduje zainfekowanie komputera złośliwym oprogramowaniem typu „malware”.

Green Academy

Zagraj z nami o zieloną przyszłość!

Green Academy to autorski program rozwojowy dla tych, którzy swoją karierę chcą budować w branży przyszłości.

Podczas elastycznego, płatnego stażu uczestnicy Green Academy rozwijają się poprzez praktykę w 5 dziedzinach rynku odnawialnych źródeł energii oraz sesje szkoleniowe z ekspertami z branży.

Dołącz do Green Academy i daj impuls swojej karierze!

Czas stażu dopasowany do Twoich możliwości

Możliwość spróbowania sił w różnych działach

Merytoryczne warsztaty oraz spotkania coachingowe

Możliwość połączenia stażu ze studiami

Wynagrodzenie za odbyty staż

Udział w życiu nowoczesnej, energetycznej firmy

Dowiedz się więcej o naszym programie!

Czy Green Academy to program stażowy?

Tak, ale możliwość odbycia stażu w wybranym dziale naszej firmy uzupełniliśmy o kilka wyjątkowych elementów! Dzięki nim dla uczestników Green Academy jest inwestycją na lata w branży przyszłości – zielonej energetyce.

  1. Podczas Green Academy będziesz mieć okazję dowiedzieć się więcej o pracy nie tylko jednego działu, ale kilku – dzięki czemu lepiej poznasz swoje możliwości i sprawdzisz, co najbardziej Ci odpowiada.
  2. Podczas Green Academy weźmiesz udział w warsztatach i sesjach coachingowych w doświadczonych ekspertach z dziedziny OZE – u nas nie ma teoretyzowania, tylko merytoryczna wiedza!
  3. Grafik stażu i szkoleń jest elastyczny, więc zdobywanie doświadczenia w Energii Polskiej możesz połączyć ze studiami.

W naszym programie stażowym zdobywasz doświadczenie na prawdziwych zadaniach i w realnych, energetycznych zespołach. Kawę parzy nam ekspres 🙂 

Dla kogo jest Green Academy?

Green Academy to program stażowy dla studentów dziennych oraz zaocznych z Wrocławia i Rzeszowa, którzy chcą budować swoją karierę w jednej z najbardziej przyszłościowych branż na rynku i rozwijać w praktyce swoje umiejętności.

Do naszego programu gorąco zapraszamy studentów takich kierunków jak: energetyka, odnawialne źródła energii, administracja, prawo, biznes, analityka danych, ale również tych wszystkich, którzy cenią sobie rozwój w przyszłościowej branży.

Ile trwa Green Academy i ile czasu mi zajmie?

Green Academy trwa 6 miesięcy, w ciągu których przez kilka tygodni spróbujesz swoich sił w różnych działach Energii Polskiej.

 

W każdym tygodniu na staż potrzebujesz minimum 20 godzin, a ich rozkład dopasujemy do Twojego grafiku zajęć, żeby bez problemu połączyć je ze studiami.

Jak i do kiedy mogę zgłosić się do Green Academy?

Wystarczy, że wyślesz zgłoszenie przez formularz poniżej. Załącz swoje CV i napisz nam, jaki obszar pracy najbardziej Cię interesuje.

DOBRA ENERGIA W PRACY

Chcesz dać dobry impuls swojej karierze?

Wyślij nam swoje CV i razem z nami buduj zieloną przyszłość!