Uważaj na podejrzane SMS-y, w których oszuści próbują wyłudzić pieniądze lub dane osobowe.

Pamiętaj! Nie otwieraj nieznanych linków i nie wpłacaj pieniędzy na numer konta przekazywany w podejrzanych wiadomościach. Energia Polska nie przesyła linków do płatności w formie SMS. Informacje o swoich płatnościach możesz znaleźć na swoim koncie e-BOK.

Główny Urząd Statystyczny ostrzega przed oszustami internetowymi podszywającymi się pod GUS. Oszuści rozsyłają wiadomości elektroniczne o tytule „Obowiązek sprawozdawczy P-01” zawierające niebezpieczny załącznik, którego otworzenie powoduje zainfekowanie komputera złośliwym oprogramowaniem typu „malware”.

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

Naszą misją jest dostarczanie energii przyjaznej środowisku, dlatego oferujemy zasoby do 100% z odnawialnych źródeł. Dostarczamy Klientom energię z Gwarancją Pochodzenia, która nie tylko pozwala oszczędzić pieniądze, ale i naszą planetę.

DLA KOGO PRZYGOTOWALIŚMY NASZĄ OFERTĘ OZE?

Oferta skierowana jest do Wytwórców z branży Odnawialnych Źródeł Energii. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszych warunków współpracy w zakresie odkupu energii oraz jej dostarczania.

Kompleksowa oferta

Odkup wyprodukowanej energii

Bilansowanie handlowe
(POB)

Energia na potrzeby wytwarzania

Pomoc przy uruchomieniu
nowej instalacji

Dodatkowe usługi

Aukcje OZE
i systemy wsparcia FIT/FIP

Zapewniamy profesjonalne wsparcie dla Klientów po wygranych Aukcjach OZE oraz uczestników systemów wsparcia FIT/FIP.

Raportowanie danych planistycznych
i strukturalnych

Przygotowujemy i przesyłamy do Operatorów Systemów Dystrybucyjnych i Operatora Systemu Przesyłowego raporty związane z danymi strukturalnymi, planistycznymi dla potrzeb planowania pracy i prowadzenia ruchu KSE w ramach nowych obowiązków dla Wytwórców, wynikających z rozporządzenia SOGL.

Prawa majątkowe

Oferujemy odkup Praw Majątkowych za energię elektryczną wyprodukowaną w OZE. Przeprowadzamy transakcje na podstawie średnioważonej ceny rynkowej z danego miesiąca liczonej w oparciu o indeks TGEozeA i BIO, równoważny wolumenowi obrotu w systemie notowań ciągłych i jednolitych, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko i oszczędzamy Twój czas.

Gwarancje i świadectwa pochodzenia

Udzielamy pomocy w dołączeniu do rejestrów giełdowych Gwarancji i Świadectw Pochodzenia energii elektrycznej. Oferujemy także możliwość jej umorzenia w celu zmniejszenia śladu węglowego Przedsiębiorstwa.

Dlaczego Energia Polska?

lat

działamy już
w sektorze OZE

%

tyle naszej energii pochodzi z odnawialnych źródeł

tylu Wytwórców już nam
zaufało

do tej pory odebraliśmy ponad
2 000 GWh energii elektrycznej z OZE

Obsługa klienta to nasz priorytet w działaniu.

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W razie potrzeby jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami