Uważaj na podejrzane SMS-y, w których oszuści próbują wyłudzić pieniądze lub dane osobowe.

Pamiętaj! Nie otwieraj nieznanych linków i nie wpłacaj pieniędzy na numer konta przekazywany w podejrzanych wiadomościach. Energia Polska nie przesyła linków do płatności w formie SMS. Informacje o swoich płatnościach możesz znaleźć na swoim koncie e-BOK.

Główny Urząd Statystyczny ostrzega przed oszustami internetowymi podszywającymi się pod GUS. Oszuści rozsyłają wiadomości elektroniczne o tytule „Obowiązek sprawozdawczy P-01” zawierające niebezpieczny załącznik, którego otworzenie powoduje zainfekowanie komputera złośliwym oprogramowaniem typu „malware”.

Gaz dla firm

W Energii Polskiej prowadzimy kompleksową sprzedaż paliwa gazowego na podstawie koncesji Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Dbamy o to, aby nasi Klienci otrzymali jak najbardziej korzystne rozwiązania, oferując im niższą cenę, wygodne rozliczenia i minimum formalności.

Dlaczego warto nam zaufać?

TWh

Tyle energii elektrycznej zbilansowaliśmy do tej pory

%

Niemal tyle sprzedawanej przez nas energii pochodzi z odnawialnych źródeł

GWh

Energii dostarczyliśmy naszym klientom w ostatnim roku

Tylu ekspertów z branży energetycznej z nami pracuje i dzieli się swoją wiedzą

Co nas wyróżnia?

Wygodne rozliczenie

Wybór jednego dostawcy energii i gazu to maksymalne ułatwienie. Dzięki temu unikasz mnożenia formalności, wielu rachunków i niejasnych rozliczeń. Nie musisz także zmieniać instalacji i urządzeń, czy też montować dodatkowych elementów. U nas otrzymasz kompleksowy pakiet świadczeń, a dzięki połączeniu usług – zyskasz podwójnie.

Obsługa na najwyższym poziomie

Nasi konsultanci pomogą Ci dobrać najlepszy produkt dopasowany do specyfiki działalności Twojej firmy. Dzięki zautomatyzowanemu sposobowi obsługi klienta, jesteśmy w stanie Ci pomóc i rozwiązać każdą sprawę za pomocą naszej infolinii.

Bezpieczeństwo gazowe

Decydując się na współpracę z nami wybierasz stabilnego i doświadczonego partnera, który gwarantuje ciągłość dostaw gazu.

Minimum formalności

Wystarczy, że podpiszesz z nami umowę. Nie musisz nic zmieniać w instalacji, ani wzywać żadnych specjalistów. My dopełniamy niezbędnych formalności i na każdym kroku przekazujemy Ci komplet informacji.

Jak podpisać Umowę przez Internet?

Zastanawiasz się, jak to możliwe, że możesz zmienić sprzedawcę gazu bez wychodzenia z domu?
Poniżej wyjaśniamy, jakie to proste!

Masz pytanie?

Nasza infolinia chętnie pomoże:

Możesz również napisać do nas:

Skontaktuj się z nami