Uważaj na podejrzane SMS-y, w których oszuści próbują wyłudzić pieniądze lub dane osobowe.

Pamiętaj! Nie otwieraj nieznanych linków i nie wpłacaj pieniędzy na numer konta przekazywany w podejrzanych wiadomościach. Energia Polska nie przesyła linków do płatności w formie SMS. Informacje o swoich płatnościach możesz znaleźć na swoim koncie e-BOK.

Główny Urząd Statystyczny ostrzega przed oszustami internetowymi podszywającymi się pod GUS. Oszuści rozsyłają wiadomości elektroniczne o tytule „Obowiązek sprawozdawczy P-01” zawierające niebezpieczny załącznik, którego otworzenie powoduje zainfekowanie komputera złośliwym oprogramowaniem typu „malware”.

Nasza odpowiedzialność

Energia Polska w trosce o środowisko i bliskich

Rozwój nowoczesnej energetyki, która upraszcza życie,
chroni środowisko i obniża koszty.

Rozwój energetyki w Polsce i troska o środowisko są dla nas równie ważne co wzajemna pomoc. Dlatego na co dzień dzielimy się Dobrą Energią nie tylko z naszymi Klientami, ale również z innymi.

19 kolorowych Pokoi Życzliwości dla dzieci w całej Polsce

Ponad 30 studentów każdego roku czerpie z naszej wiedzy i doświadczenia

Niezliczone MWh Dobrej Energii przekazanej w różne miejsca

DOBRA ENERGIA W DOBREJ SPRAWIE

Nasza energia pochodzi niemal w 100% z odnawialnych źródeł. Wybieramy ekologiczne rozwiązania i pomagamy wdrażać także naszym Klientom.
Naszą misją jest dzielenie się wiedzą o pozytywnym wpływie energii z OZE oraz działanie na rzecz zwiększenia jej produkcji
w Polsce.

Pokoje Życzliwości to kolorowe i pełne pozytywnych emocji świetlice urządzane w szpitalach dziecięcych, w których mali pacjenci mogą na chwilę zapomnieć o chorobie, spędzając czas w radosnej i przyjaznej atmosferze. Pomysłodawcą jest wrocławskie Stowarzyszenie Pozytywne.com, założone przez Tomasza Żołyniaka w 2007 roku, którego ideą jest promowanie wartości takich jak optymizm, radość i życzliwość.

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony www: Pokoje Życzliwości.

Fundacja im. Lesława A. Pagi Akademia Energii
Po raz kolejny zostaliśmy partnerem „Akademii Energii” organizowanej przez fundację im. Lesława A. Pagi. W 2021 roku odbyła się już X edycja programu edukacyjnego, którego głównym celem jest pomoc młodym ludziom w rozpoczęciu pracy w branży energetycznej.

Oprócz zaangażowania przedstawicieli Energii Polskiej
w przygotowanie oraz prowadzenie szkoleń i warsztatów edukacyjnych, oferujemy także wybranym uczestnikom możliwość odbycia płatnego, dwumiesięcznego stażu, zapewniającego im możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i świetny początek kariery.

Sponsoring drużyny koszykarskiej WILKI Rzeszów
Kochamy sport, dlatego chcemy dokładać się do rozwoju młodych i zdolnych zawodników. Energia Polska jest z WILKAMI praktycznie od samego początku ich działania. Została głównym sponsorem klubu i od 2019 roku angażuje się zarówno w pomoc w organizacji imprez sportowych, obozów szkoleniowych, nagród dla podopiecznych, jak również w tworzenie strojów.

Jednym z niezapomnianych wydarzeń, które współorganizowała Energia Polska był Basket Camp 3×3 z udziałem Kadry Olimpijskiej.

WILKI Rzeszów, w ciągu zaledwie kilku lat stały się zespołem składającym się z ponad 100 podopiecznych w 5 grupach treningowych.

Wspieramy finansowo i merytorycznie studentów
Młodzi ludzie to niezwykłe pokłady ambicji i niesamowitej energii. Wspieramy studentów Uniwersytetu Ekonomicznego, ponieważ wierzymy, że stwarzając odpowiednie warunki do nauki, pomagamy im wspiąć się na kolejne szczeble wyjątkowości.

Świąteczna Akcja Charytatywna
Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas dzielenia się Dobrą Energią i radością z innymi. Dlatego co rok z inicjatywy pracowników Energii Polskiej organizujemy świąteczną zbiórkę pieniędzy na prezenty i potrzebne sprzęty dla wybranej placówki, stowarzyszenia lub schroniska.

Do tej pory udało nam się wesprzeć Dom Dziecka „Hanka”
w Dębicy, Rodzinny Dom Dziecka w Rudzie Śląskiej oraz Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

 

Wsparcie dla dzieci z wielkimi potrzebami
Całym Zespołem Energii Polskiej wsparliśmy Fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, której przekazaliśmy materiały i zabawki edukacyjne dla podopiecznych Fundacji. Wierzymy, że każde dziecko zasługuje na dawkę Dobrej Energii w życiu!

Zachęcamy do zapoznania się z działaniami Fundacji na stronie internetowej.

 

Obsługa klienta to nasz priorytet w działaniu.

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W razie potrzeby jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami