Poznaj nas

Kim jesteśmy
Zarząd
Kariera
Fundacja
Kim jesteśmy

KIM JESTEŚMY

Energia Polska to firma sprzedająca energię podmiotom biznesowym, instytucjom oraz osobom prywatnym. Istniejemy na rynku od 2014 roku. Nasze motto biznesowe to „Dobra energia w dobrej cenie”, a cel to rozwój nowoczesnej energetyki, która upraszcza życie, chroni środowisko i obniża koszty. Swoim klientom oferujemy miks energetyczny oparty na OZE, który stanowi 80 proc. naszego portfela.

Obecnie obsługujemy ponad 16 500 punktów poboru energii elektrycznej i współpracujemy z ponad 50 przedstawicielami w całej Polsce. Nieodłączną częścią naszej firmy jest Fundacja Energia Polska, która współtworzy Pokoje Życzliwości dla dzieci w szpitalach, sponsoruje młodzieżowe drużyny sportowe oraz wspiera merytorycznie i finansowo studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Zaufali nam już, m.in.:

Ministerstwo Rozwoju, Gmina Wrocław, Lotnisko Modlin, Opera Wrocławska, GDDKiA, C&A, PUMA Sports Center czy CARRY, BURY Sp. z o.o.


Zarząd

Dr Tomasz Żołyniak,

prezes firmy Energia Polska

Doktor nauk ekonomicznych, absolwent studiów podyplomowych na Politechnice Wrocławskiej z zakresu audytów i certyfikatów energetycznych. Laureat plebiscytu 30 Kreatywnych Wrocławia, twórca stowarzyszenia Pozytywne.com, jeden z pomysłodawców plaż miejskich we Wrocławiu: ZaZoo i HotSpot.

Sebastian Biela,

wiceprezes firmy Energia Polska

Od zawsze związany ze sportem i sprzedażą. Ukończył studia
z zakresu rachunkowości i finansów. Dwukrotnie z rzędu uzyskał tytuł najlepszego młodego menadżera sprzedaży firmy Aviva, z którą był związany przez kilka lat. W firmie zajmuje się zarządzaniem i sprzedażą.
Kariera

Interesujesz się branżą energetyczną?

Kontakt z ludźmi napędza Cię do działania? Chcesz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności?
Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK, przyślij nam swoją aplikację i dołącz do nas. Kogo szukamy?

Kogo szukamy?


Specjalista ds. sprzedaży energii i gazu

Potrafisz budować długotrwałe i stabilne relację z obecnymi klientami firmy oraz pozyskiwać nowych? Umiesz oceniać potrzeby klientów? Jesteś komunikatywny i łatwo nawiązujesz kontakty? Wyślij swoje CV:

Menadżer zespołu sprzedaży

Wiesz, jak budować zgrany i skuteczny zespół? Uwielbiasz motywować innych do działania i osiągania założonych celów? Masz doświadczenie w zarządzaniu? Zapraszamy Cię do współtworzenia naszej firmy. Wyślij swoje CV:

Stażysta

Chcesz poznać branżę elektryczną od podszewki? Wiążesz swoją przyszłość z tą niezwykle ważną dziedziną? Planujesz pracować w środowisku biznesowym? Szukasz idealnego miejsca do nauki i rozwoju? Dołącz do nas! Wyślij swoje CV:
Fundacja

DOBRA ENERGIA
W DOBREJ SPRAWIE!

Największą radość w biznesie zawsze sprawia nam możliwość dzielenia się z innymi.
Dlatego założyliśmy Fundację Energia Polska.

Co robimy?


Współtworzymy Pokoje Życzliwości dla dzieci w polskich szpitalach

Dzięki temu powstają kolorowe i pełne pozytywnych emocji miejsca, w których najmłodsi pacjenci mogą spędzać czas w radosnej i przyjaznej atmosferze. Więcej na: pokojezyczliwosci.pl.

Sponsorujemy WILKI Rzeszów

Kochamy sport, dlatego chcemy dokładać się do rozwoju młodych, zdolnych zawodników. Jesteśmy przekonani, że za jakiś czas będziemy im kibicować, kiedy będą błyszczeć na światowej arenie zmagań.

Wspieramy finansowo i merytorycznie studentów

Młodzi ludzie to niezwykłe pokłady kreatywności, możliwości i niesamowitej energii. Ważne, żeby stworzyć im warunki, które pozwolą im wspinać się na kolejne szczeble wyjątkowości!