Oszczędziłem 12%
przenosząc umowę

Co zyskujesz przenosząc umowę?

Przewidywalność
kosztów

Minimum
formalności

Możliwość
negocjacji

Energia
Gaz
Fotowoltaika
Energia

ENERGIA ELEKTRYCZNA

Energia elektryczna stanowi ważny procent wydatków firm i często wpływa na cenę usług oraz produktów oferowanych klientom. Powiemy Ci, jak zredukować ten koszt i uzyskać znaczne oszczędności w skali miesiąca i roku, które można przeznaczyć na inny cel, np. rozwój Twojego biznesu.

 

JAK TO ROBIMY?

Do każdej firmy podchodzimy indywidualnie, ponieważ wysokość opłat jest związana z rodzajem prowadzonej działalności. Analizujemy dotychczasowe faktury związane z wydatkami na energię, a następnie wskazujemy, w jaki sposób skutecznie je obniżyć. Przygotowujemy rozwiązanie, które można modyfikować w zależności od Twoich bieżących potrzeb.

CO GWARANTUJEMY?


Przewidywalność
kosztów

Ceny energii od pewnego czasu regularnie rosną. Tak będzie przez najbliższe kilka lat. To jeden z czynników, który znacząco wpływa na kondycję biznesu. Z nami nie musisz się tym martwić. Zapewniamy niższe opłaty za energię do 2023 roku. Mając pewność stabilnej oferty, możesz z wyprzedzeniem zaplanować inne wydatki w swoim przedsiębiorstwie.

Przejrzystość
opłat

U nas nie ma żadnych ukrytych kosztów, opłat, ani prowizji. Płacisz wyłącznie za prąd według rzeczywistego użycia.

Obsługa
dedykowanego
konsultanta

W biznesie wszystko musi iść sprawnie i być dobrze zorganizowane. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego chcemy, aby Twoja współpraca z nami przebiegała w jak najbardziej komfortowych warunkach. U nas nie trzeba zastanawiać się, do kogo zwrócić się z konkretną sprawą. Każdej firmie przydzielamy konsultanta, który odpowie na wszystkie pytania, zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązania i szybko zareaguje na zgłoszoną sprawę.

Minimum
formalności

Wiemy, że czas w prowadzonej działalności jest na wagę złota. U nas nie ma zawiłej papierologii, ani niezrozumiałych tabelek. Jasno i czytelnie prezentujemy naszą ofertę. Przygotowujemy dla Ciebie umowę pozbawioną „haczyków” i dopisków kryjących się pod gwiazdką. Pozostałe kwestie załatwiamy na podstawie Twojego pełnomocnictwa. Nie musisz tracić czasu na dokumenty – wszystkie formalności załatwiamy w najkrótszym terminie.

Możliwość
negocjacji

Naszym celem jest dostarczanie biznesowi energii w możliwie najniższej cenie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i oferujemy konkurencyjne stawki, które dodatkowo można negocjować na każdym etapie umowy.

Troska
o środowisko

Energia pozyskiwana w sposób przyjazny dla środowiska to nie tylko gest dobrej woli, ale wkrótce także konieczność. Zgodnie z zapowiedziami Komisji Europejskiej w przyszłości firmy, które nie zadbają o neutralność klimatyczną, będą musiały liczyć się z wyższymi opłatami handlowymi, czy z trudnością sprzedaży na niektórych rynkach. Z nami jesteś bezpieczny: około 80 proc. naszego portfela stanowi energia ze źródeł odnawialnych!

Sprzedaż
rezerwowa

Jeśli dostawca energii do Twojej firmy z różnych przyczyn zaprzestanie działalności, możesz liczyć na nasze usługi. Działamy jako sprzedawca rezerwowy – w takich sytuacjach pomagamy firmom sprawnie załatwić formalności i zapewniamy korzystne stawki. Wszystko po to, aby właściciele biznesu nie odczuli zmiany i mogli koncentrować się na najważniejszych dla siebie sprawach zamiast gorączkowym poszukiwaniu nowego dostawcy.

JAK DZIAŁAMY?


Informacyjne spotkanie
z handlowcem
Negocjacja oferty
Udostępnienie faktur
i dokumentów
poświadczających
prawo do lokalu
Podpisanie
umowy wraz
z pełnomocnictwem

DOKUMENTY DO POBRANIA


Oferta sprzedaży
rezerwowej
Energia Polska Sp. z o.o.
Struktura paliw i innych nośników energii w roku 2018
Struktura paliw i innych nośników energii w roku 2019
Struktura paliw i innych nośników energii w roku 2020

CENNIKI DO POBRANIA


Cennik standardowy do 31.05.2021
Energia Polska Sp. z o.o.
Cennik standardowy od 01.06.2021
Energia Polska Sp. z o.o.
Cennik sprzedaży
rezerwowej
Energia Polska Sp. z o.o.
Gaz

GAZ

Planujesz zmienić dostawcę gazu i obniżyć w ten sposób swoje firmowe rachunki? Nic prostszego! Wystarczy, że zgłosisz się do nas – działamy na podstawie koncesji Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Co zyskują nasi Klienci?

JAK TO ROBIMY?

Do każdej firmy podchodzimy indywidualnie, ponieważ wysokość opłat jest związana z rodzajem prowadzonej działalności. Analizujemy dotychczasowe faktury związane z wydatkami na gaz, a następnie wskazujemy, w jaki sposób skutecznie je obniżyć. Przygotowujemy rozwiązanie, które można modyfikować w zależności od Twoich bieżących potrzeb.

CO GWARANTUJEMY?


Niższa cena

Podczas gdy na świecie koszt mediów stale rośnie, my oferujemy dostawy gazu według preferencyjnych stawek. Zapewniamy dostawy paliwa gazowego w dużo niższej cenie niż większość podmiotów na rynku.

Komfort
i wygoda

Wybór jednego dostawcy energii i gazu to maksymalne ułatwienie dla każdego biznesu. Takie rozwiązanie pozwala unikać zbędnych formalności, wielu rachunków, czy niejasnych rozliczeń. U nas otrzymasz kompleksowy pakiet świadczeń i doradcę, który pomoże zoptymalizować wydatki na media w firmie.

Proste
rozwiązanie

Zmiana dostawcy gazu nie pociąga za sobą żadnych działań poza podpisaniem z nami umowy. Nie wymaga to ingerencji w instalację gazową, czy nowych podłączy. Załatwiamy formalności, a Ty z dnia na dzień zaczniesz zauważać oszczędności.

Minimum
formalności

Podpisanie umowy z nami to jedyny papierkowy obowiązek, jaki Cię czeka. Resztę załatwiamy my, na podstawie pełnomocnictwa. Wypowiemy starą umowę i płynnie przejmujemy dostawę gazu do firmy w konkurencyjnych cenach.

Obsługa na
najwyższym
poziomie

Stawiamy na dobrą komunikację. Każdy Klient ma dedykowanego konsultanta, który przygotowuje indywidualna ofertę, uwzględniającą jego potrzeby. Wspiera też Ciebie oraz Twoich pracowników na każdym etapie naszej współpracy i jest do dyspozycji w każdej sprawie związanej z naszą umową.

JAK DZIAŁAMY?


Informacyjne spotkanie
z handlowcem
Negocjacja oferty
Udostępnienie faktur
i dokumentów
poświadczających
prawo do lokalu
Podpisanie
umowy wraz
z pełnomocnictwem

DOKUMENTY DO POBRANIA


Taryfa biznesowa
dla gazu ziemnego
Fotowoltaika

FOTOWOLTAIKA

Instalacja fotowoltaiczna to nie tylko realne oszczędności, ale również szansa na dodatkowe źródło przychodu dla przedsiębiorstwa – działa 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Moc instalacji dobieramy tak, by energia uzyskana w najbardziej słonecznych miesiącach rekompensowała potencjalne niedobory w pochmurne dni. Od naszych Klientów odkupujemy nadwyżkę wyprodukowanej energii, więc ich zysk rośnie proporcjonalnie do ilości wyprodukowanej energii. Proste rozwiązanie o znaczących korzyściach!

JAK TO ROBIMY?

Dzięki działalności spółki Energia Polska Solare prezentujemy naszym Klientom szeroką ofertę na montaż oraz obsługę PV. Do każdej firmy podchodzimy indywidualnie, przeprowadzamy audyt i przygotowujemy projekt instalacji, którą następnie nadzorujemy. Dodatkowo, prowadzimy pełną obsługę instalacji, zajmujemy się bilansowaniem 1:1 oraz odkupem 100% energii.

Chcesz oszczędzać i zacząć zarabiać na energii elektrycznej? Nie wiesz, czy instalacja opłaci się Twojej Firmie? Skontaktuj się z nami: www.solare.pl

CO GWARANTUJEMY?


Jedyna tak
kompleksowa usługa

W ramach produktu Solare Synergy zapewniamy bilans
energii 1:1, a także oferujemy jej 100% odkup. Jako jedyni na rynku
możemy nie tylko zapewnić te warunki, ale również pochwalić się doświadczeniem – w Grupie Energia Polska zbilansowaliśmy do tej pory ponad 1 TWh energii.

Pełna obsługa
instalacji

Nie tylko projektujemy i wykonujemy instalacje fotowoltaiczne. Po zakończeniu budowy dostarczamy i odkupujemy energię elektryczną. Nadzorujemy inwestycję również po zakończeniu montażu i koordynujemy podłączenie instalacji do sieci OSD.

Szybka realizacja

Stale pracujemy nad prędkością prowadzonego przez nas montażu. W marcu 2021 roku czas montażu wynosił jedynie 27 dni, miesiąc później osiągneliśmy już wynik 18 dni!

Przy tym dbamy o każdy drobny szczegół procesu.

Gwarancje
na instalacje

Oferujemy pełen zestaw gwarancji: na wykonanie usługi, na konstrukcję (nawet do 10 lat), na falowniki (nawet do 20 lat), na panele (nawet do 12 lat), na produktywność paneli (nawet do 30 lat).

Jak działamy?


Spotkanie z konsultantem i przygotowanie indywidualnej oferty
Audyt, projekt i zgłoszenie instalacji
Instalacja paneli fotowoltaicznych
Odkup, bilansowanie i sprzedaż