Dlaczego my?

– bez względu na to, czy jesteś małym przedsiębiorcą, czy dużą korporacją w ramach naszych usług możesz liczyć na obsługę na najwyższym poziomie

– zakres obsługi dostosowujemy do Twoich potrzeb. Wolisz załatwiać formalności sam on line – nie ma problemu. Jeśli preferujesz comiesięczną wysyłkę faktur drogą tradycyjną i kontakt z konsultantem – zapewnimy to.

biznes
Energia elektrycznaGazAudyt energetycznyEnergia ze słońca (fotowoltaika)

Oferta proBiznes

Obniżymy na stałe Twoje koszty energii elektrycznej.

Załóżmy, że poprzez optymalizację kosztów zyskujesz 10 000 zł rocznie. Z pewnością masz już pomysły, jak zainwestować te pieniądze. Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić na kosztach energii w swojej firmie.

Gwarantujemy, że nie zmienią się one do końca 2020 roku.

Przewidywalność i pewność kosztów w firmie dają Ci możliwość racjonalnego zarządzania i planowania. Pozwalamy Ci skupić się na rzeczach ważnych, takich jak rozwój firmy. Po co masz martwić się o zmieniające się rachunki za energię? One pozostaną bez zmian przez cały okres trwania umowy.

Płacić będziesz tylko za realne zużycie.

Nie lubimy płacić za coś z czego nie korzystaliśmy, więc dlaczego mamy narzucać to Tobie? U nas płacisz dokładnie za tyle, ile zużyłeś. Bez dodatkowych opłat, bez ukrytych kosztów, bez kombinacji w obliczeniach.

Obsłużymy Cię na najwyższym poziomie.

Doskonała komunikacja z klientem i dostępność konsultantów to standard naszej pracy. Zapewniamy zespół wykwalifikowanych doradców, który załatwi za Ciebie wszystkie formalności.
Priorytetem jest dla nas wartość Twojego czasu, dlatego wszystkie potrzebne Ci rozwiązania załatwiamy od ręki.

Negocjuj z nami!

Obiecujemy, że będziemy najtańsi jak się da. Wszystko zależy od wielkości obecnych rachunków za energię oraz od Twoich umiejętności negocjacyjnych.

Ofertę dopasujemy idealnie do Ciebie. Spróbuj!

 

Dokumenty do pobrania:

Gaz

Obniżamy rachunki za gaz.

Dzięki zatwierdzonej koncesji przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, mamy możliwość sprzedaży paliwa gazowego w dużo niższej, konkurencyjnej na rynku cenie.

Zmiana wymaga jedynie podpisania umowy.

Wszystkimi formalnościami zajmujemy się my. Na podstawie danego nam pełnomocnictwa wypowiadamy umowę obecnemu dostawy i automatycznie zmieniamy go na Energię Polską obniżając miesięczne koszty za zużycie gazu.

Jeden dostawca gazu i energii – jedna faktura.

Dzięki podpisaniu z nami umowy na dostawę energii i gazu współpracujesz z jednym podmiotem. Wszystkie formalności załatwić możesz dzwoniąc pod jeden numer. Wystawiamy jeden dokument, na którym masz wszystkie opłaty.

Taryfa biznesowa dla gazu ziemnego – obowiązująca od 01.10.2017r

Dokumenty do pobrania:

Audyt energetyczny

W ramach zakupu energii elektrycznej – w ofercie proBiznes bezpłatnie przeanalizujemy, czy w przypadku Twojej firmy możliwa jest inwestycja w panele fotowoltaiczne.

Audyt obejmuje:
• ocenę czy nasłonecznienie jest wystarczające pod odpowiednim nachyleniem dachu
• rekomendację, która technologia produkcji prądu będzie najoptymalniejsza
• analizę finansową obejmującą konieczne inwestycje oraz szacunkowe oszczędności możliwe do uzyskania w określonej perspektywie czasowej

Jeśli chciałbyś:

• zyskać darmowy prąd
• dodatkowo zarabiać na energii elektrycznej

zaproś nas na audyt i zainwestuj w panele fotowoltaiczne.

Energia ze słońca (fotowoltaika)

Dzięki współpracy z firmą B&C Group sp. z o. o. możemy dostarczać do Twojej firmy energię odnawialną.

Dzięki temu:

• zyskujesz diametralnie niższe koszty energii,
• pozyskujesz nowe atuty wizerunkowe ( możesz komunikować, że Twoja firma działa na rzecz środowiska i korzysta z energii pozyskiwanej ze słońca)

Pracujemy z najlepszym partnerem.

Elektrownie zbudowane przez GRUPĘ B&C to dziś największe i najnowocześniejsze w Polsce laboratorium technologii pozyskiwania energii ze słońca w skali przemysłowej. Stosuje technologie, które pozwalają na testowanie wydajności, efektywności i skuteczności różnych rozwiązań.

contact

Kontakt

OBSŁUGA KLIENTA:
Telefon kontaktowy (INFOLINIA) +48 71 715 28 94
Adres e-mail: biuro@energiapolska.com.pl

Energia Polska Sp. z o.o.
ul. Kasztanowa 5,
53-125 Wrocław
REGON: 022301032
KRS: 0000488523
NIP: 8992749052

SPRZEDAŻ
Sebastian Biela
Dyrektor Sprzedaży
+48 606 276 962
e-mail: s.biela@energiapolska.com.pl

Koncesja sprzedaży energii elektrycznej nr OEE/787/23288/W/DRE/2014/ŁG wydana przez Urząd Regulacji Energetyki na rzecz Energia Polska Sp. z o.o.

Koncesja obrotu paliwami gazowymi nr OPG/334/23288/W/DRG/2016/MŻ wydana przez Urząd Regulacji Energetyki na rzecz Energia Polska Sp. z o.o.